Twitter Facebook You Tube
 
 
 
Başbakan Yardımcısı İşler Başkan Acehan’ı Makamında Ziyaret Etti
 
 
Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan’ı makamında ziyaret ederek yerel seçimlerde elde ettikleri başarıdan dolayı el işlemeli çini tabak hediye etti.
Başbakan Yardımcısı İşler, Ankara'nın Çubuk ilçesinde belediye başkanı seçilen Tuncay Acehan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Acehan’ı makamında AK Parti Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı ile ziyaret eden İşler, 30 Mart'taki başarısından dolayı kendisini ve Ak Parti ilçe teşkilatını kutladığını söyledi.
Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Acehan’ın Çubuk’ta iyi ve güzel işler yapacağını bildiğini belirterek, kendilerinin de hükümet olarak her türlü desteği vereceklerini belirtti. Çubuk Belediye Başkanı Acehan’ın rakiplerine çok büyük bir fark atarak seçildiğini ve tarihe geçtiğini dile getiren Başbakan Yardımcısı İşler, yerel seçimlerin genel seçim havasında geçtiğini ve hükümete karşı adeta bir güvenoyu oluştuğunu dile getirdi.
Çubuk’ta çok güzel hizmetlerin yapıldığını ifade eden Başbakan Yardımcısı İşler, ’’Yerel seçimle birlikte şimdi hizmet bayrağını Tuncay kardeşimiz devraldı. Önümüzdeki 5 yıl artık o hizmet edecek Çubuk’ta. İnşallah bu 5 yılda kendisinden çok şeyler bekliyoruz. Daha önceki belediye başkanına da hizmetlerinden dolayı huzurlarınızda teşekkür ediyorum. En önemlisi Çubuk halkı yine bize teveccüh gösterdiler. Çok şükür yine büyük oy oranı ile hem ilçe belediyesinde hem de Büyükşehir Belediyesi’nde çok güzel oylar aldık. Hepinizin huzurunda değerli Çubuk halkına çok teşekkür ediyorum’’ dedi.   
 
Seçimlerin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a teveccüh, ilginin ve güvenin tescili olduğunu belirten İşler, seçim sonuçlarından dolayı erken seçim söylemlerinin de rafa kaldırıldığını dile getirdi. ’Türkiye hızlı bir şekilde 2023 hedeflerini gerçekleştirmek için yoluna devam edecek’ diyen İşler, 30 Mart seçimlerinde milletten alınan büyük destekle yollarına devam edeceklerini kaydetti. Başbakan Yardımcısı İşler, milletin istikrardan, gelişmeden, kalkınmadan, büyümeden yana oyunu kullandığını belirterek, vurgulayarak, sandıkta da ‘’Recep Tayyip Erdoğan'ı yedirtmedik, yedirtmeyceğiz’’ mesajını verdiğini anlattı.
İşler, bu seçimlerde eski Türkiye'yi savunanlara karşı yeni Türkiye'yi isteyenlerin başarı sağladığını söyledi.
Paralel örgüte karşı da mücadelenin halktan alınan destekle devam ettirildiğini anlatan İşler, sandıktan çıkan sonuçla halkın Türkiye'yi çetelere yem etmeyeceğiz mesajını verdiğini de kaydetti.
-Ülkemize ve Ankara’mıza Nice Hizmetler Etmeyi Cenabı Allah Nasip Etsin

Daha sonra konuşan Çubuk Belediye Başkanı Acehan, ilçeye ve kendilerini ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi:

’’Allah Razı olsun Sayın Başbakan Yardımcımız her zaman bizlere destek vermişlerdir. Bu güne kadar her zaman bizi yalnız bırakmayarak ziyaret etmişlerdir. Bugünkü ziyaretlerinden dolayı da kendilerine ve AK Parti Ankara Milletvekilimiz Sayın Nurdan Şanlı Hanımefendiye tekrardan teşekkür etmek istiyorum. Allah razı olsun Çubuk’umuza ülkemize ve Ankara’mıza nice hizmetler etmeyi Cenabı Allah kendisilerine nasip etsin diyorum.’’
Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler daha sonra Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan’a yerel seçimlerde elde ettikleri başarıdan dolayı el işlemeli çini tabak hediye etti. Başkanlık makamında Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, AK Parti Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı, Ak Parti Çubuk İlçe Başkanı Av. Baki Demirbaş ve Başkan Tuncay Acehan birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.  
Konuşmalarından ardından ilçede esnaf ziyaretleri yapan Başbakan Yardımcısı İşler ve Başkan Acehan,   Yavuz Selim Mahallesi İzzet Korman Sokak’ta bulunan bir işyerinin de açılışını yaptılar. Vatandaşlara yerel seçimlerdeki desteklerinden dolayı da teşekkür eden Başbakan Yardımcısı İşler ve Başkan Acehan Atatürk Caddesi’nde esnafların ve vatandaşların istek ve taleplerini dinlediler.     
 
Tarih: 14.4.2014   |   Bu haber 29229 kez okundu.  |   HABERİ YAZDIR
 
DİĞER HABERLER
 
 
2019 Yılını Geride Bırakırken, Yeni Umutlarla Yeni Bir Yıla Girdik
Engelli Çocuklar, Ebeveynleriyle Başkenti Tanıyor
Başkan Demirbaş, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti
Başkan Demirbaş, İş Yeri Açılışına Katıldı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'dan Ankaragücü'ne Ziyaret
Demirbaş'tan Lösemi Hastası Mehmet'in Öğretmenine Teşekkür Ziyareti
Çubuk Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
 
Önceki | 1 | 2 | 3 | 4 |  ... | Sonraki
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
ANONS
 
NÖBETÇİ ECZANE
 
TELEFONLAR
ANA HİZMET BİNASI SANTRAL
837 10 73
 
BAŞKANLIK BİNASI ÖZEL KALEM
837 17 50
 
Cenaze Hizmetleri Şefliği
837 30 75/5
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜD. ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFLİĞİ
837 78 78
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
837 25 54
 
EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ
837 56 76
 
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
837 37 67
 
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
838 25 51
 
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ
837 17 59
 
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
837 10 74
 
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ
838 49 48
 
PLAN PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
837 27 55
 
SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 30 75
 
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 76 06
 
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
838 25 50
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
837 08 21
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL
838 25 52
 
ŞEHİTLERİMİZ
BEKİRAĞALAR KONAĞI (MÜZE)
ÇUBUK - ANKARA SEFERLERİ
ŞEHİR HARİTASI
BASINDA ÇUBUK
ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ
FAALİYET VE PERFORMANS RAPORLARI
KAMU HİZMET STANDARTLARI
STRATEJİK PLAN
AFET YÖNETİMİ
ÇUBUK BELEDİYESİ KATALOĞU
  BİRİM
ETKİNLİKLERİ
    AK MASA
837 1 444
    BELEDİYE
YAYINLARI
    BILLBOARD
AFİŞ
PROJE ÖNER   ANKET   E-BÜLTEN ABONELİK
Ad Soyad
E-Mail
Fotoğraf Ekle
Öneriniz
 
Web Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Mükemmel
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Ad Soyad
E-Mail
Cep Telefonunuz