Twitter Facebook You Tube
 
 
 
Çubuk’ta bayramlaşmalar devam ediyor
 
 

Başkan Acehan görev başındaki güvenlik güçleri ve belediye personelleriyle bayramlaştı

Çubuk’ta birinci gün başlayan bayramlaşmalar ikinci ve üçüncü günde devam etti. Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, görev başındaki güvenlik güçleri ve belediye personelleriyle bayramlaştı.
Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Ramazan Bayramı nedeniyle ilçede başlatılan ‘Çubuk Bayram Ediyor’ etkinlikleri kapsamında bayramlaşmaları sürdürüyor. İlk olarak İlçe Jandarma Komutanlığı’nda başlatılan bayramlaşma programına daha sonra sırasıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe İtfaiye Amirliği, Ak Parti İlçe Teşkilatı ve belediye personeliyle devam etti.  
İlçe Jandarma Komutanlığı’ndaki bayramlaşmada İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Tiryaki tarafından karşılanan Başkan Acehan, daha sonra görev başındaki askerlerin tek tek Ramazan Bayramlarını kutladı. Bir süre askerlerle sohbet eden Başkan Acehan, daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geçerek görev başındaki polisler ile bayramlaştı. Burada İlçe Emniyet Müdürü İsmail Karataş tarafından karşılanan Başkan Acehan, daha sonra ilçe İtfaiye Amirliği’nde itfaiyecilerin bayramlarını kutladı.  

-Huzur ve güven içerisinde yaşıyoruz

Ak Parti İlçe Teşkilatında partililerle de bayramlaşan Başkan Acehan, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimine vurgu yaparak herkese önemli görevler düştüğünü belirtti.
Tüm yurtta olduğu gibi Çubuk’ta da huzur içerisinde bir Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı geçirdiklerini aktaran Başkan Acehan, ‘’Bu günkü güvenlik ve huzurumuzu hamdolsun Ak Parti iktidarına borçluyuz. Yoksa Irak ve Suriye gibi parçalanmaya hazır fay hatları üzerinde bulunan bir toplumuz. Sürekli Alevi Sunni, Kürt Türk, zengin fakir gibi bu fay hatlarıyla oynayarak Türkiye’de de sorun çıkartmaya çalışan, Türkiye’yi rahat bırakmak istemeyen dış güçler var. Cenabı Allah onlara fırsat vermesin inşallah. Bu gün huzur içerisinde ve güvenlik içerisinde yaşıyoruz’’ dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş’da Türkiye’deki güvenliğin ve huzurun sürdürülmesi için Cumhurbaşkanlığı seçiminin en yüksek oy ile kazanmak için tüm kadrolarıyla hazır olduklarını kaydetti.

-Huzurlu günlerin kıymetini bilelim

Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen Belediye Personeli ile Bayramlaşma törenine katılan Başkan Acehan, burada tüm personelin tek tek Ramazan Bayramı'nı kutladı.
Birlik ve beraberlik içinde huzurlu bir bayram yaşamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Acehan, ’’Bizler burada huzurlu rahat bir ortamda bayram yaşarken, dünyanın birçok yerinde başta Gazze ve Suriye olmak üzere Müslüman kardeşlerimiz savaş ortamında zülüm altında bayram geçirmekteler. Umarım bu bayram, dünyanın bütün köşesindeki mazlumlar için bir kurtuluş olur. Tüm toplulukların zulümden kurtuluşları için Cenabı Allah’a burada dua ediyorum. Şehitlere Cenabı Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diliyorum. Bizler bu huzurlu günlerimizin kıymetini lütfen bilelim’’ diye konuştu.

-Kalıcı ve hayırlı hizmetler için çalışacağız

Tüm belediye çalışanlarıyla birlikte ilçeye kalıcı hizmetler kazandırmak için çalışacaklarını anlatan Başkan Acehan, ’’İlçemizde kalıcı ve hayırlı hizmetlere imza atmak için hep birlikte çalışacağız. İnşallah halkımıza layık olan hizmetleri verebilmek için en baştan en alta kadar tüm çalışanlarımız aynı kararlılık ve sorumlulukla var gücümüzle çalışacağız. Biz bu şekilde çalıştığımız sürece sıkıntılı günler de çok kısa sürede geride kalacaktır. Bunun sonucunda da bu şerefli görevi 5 yılda güzel eserler bırakarak başarıyla hep birlikte tamamlayacağız. Sizlerle daha çok çalışacağımız, aynı zamanda güzel işler başaracağımız bir süreci hep beraber yaşayacağız’’ diye konuştu.

Daha sonra Başkan Acehan, çocukların bayramlarını kutlayarak bayram harçlığı dağıttı.

 

 
Tarih: 31.7.2014   |   Bu haber 19914 kez okundu.  |   HABERİ YAZDIR
 
DİĞER HABERLER
 
 
2019 Yılını Geride Bırakırken, Yeni Umutlarla Yeni Bir Yıla Girdik
Engelli Çocuklar, Ebeveynleriyle Başkenti Tanıyor
Başkan Demirbaş, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti
Başkan Demirbaş, İş Yeri Açılışına Katıldı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'dan Ankaragücü'ne Ziyaret
Demirbaş'tan Lösemi Hastası Mehmet'in Öğretmenine Teşekkür Ziyareti
Çubuk Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
 
Önceki | 1 | 2 | 3 | 4 |  ... | Sonraki
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
ANONS
 
NÖBETÇİ ECZANE
 
TELEFONLAR
ANA HİZMET BİNASI SANTRAL
837 10 73
 
BAŞKANLIK BİNASI ÖZEL KALEM
837 17 50
 
Cenaze Hizmetleri Şefliği
837 30 75/5
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜD. ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFLİĞİ
837 78 78
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
837 25 54
 
EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ
837 56 76
 
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
837 37 67
 
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
838 25 51
 
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ
837 17 59
 
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
837 10 74
 
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ
838 49 48
 
PLAN PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
837 27 55
 
SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 30 75
 
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 76 06
 
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
838 25 50
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
837 08 21
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL
838 25 52
 
ŞEHİTLERİMİZ
BEKİRAĞALAR KONAĞI (MÜZE)
ÇUBUK - ANKARA SEFERLERİ
ŞEHİR HARİTASI
BASINDA ÇUBUK
ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ
FAALİYET VE PERFORMANS RAPORLARI
KAMU HİZMET STANDARTLARI
STRATEJİK PLAN
AFET YÖNETİMİ
ÇUBUK BELEDİYESİ KATALOĞU
  BİRİM
ETKİNLİKLERİ
    AK MASA
837 1 444
    BELEDİYE
YAYINLARI
    BILLBOARD
AFİŞ
PROJE ÖNER   ANKET   E-BÜLTEN ABONELİK
Ad Soyad
E-Mail
Fotoğraf Ekle
Öneriniz
 
Web Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Mükemmel
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Ad Soyad
E-Mail
Cep Telefonunuz