Twitter Facebook You Tube
 
 
 
Çubuk Kent Konseyi'nden Başkan Acehan’a Ziyaret
 
 
Çubuk Kent Konseyi ilçesinde Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri ve meclis üyeleri Başkan Acehan’ı ziyaret etti.Başkan Acehan’ın, makamında kabul ettiği Konsey Başkanı İsmail Tekaüt ve yürütme kurulu üyelerinden çalışmaları hakkında bilgi alarak bir süre sohbet etti.Başkan Acehan, bir süre önce gerçekleştirilen seçimle oluşan yeni kent konseyi yürütme kurulunun devraldığı bayrak yarışını başarıyla devam ettirerek, ilgi ve hizmet alanına girecek konularda güzel çalışmalar yapacağına inandığını söyledi.Kent konseylerinin yeni bir yapı olduğunu ve her geçen gün etkinliğini artıracağına inandığını söyleyen Başkan Acehan, "Kent Konseylerini, yönetime halkın daha fazla katılımının sağlanması, toplumun geniş kesimlerinin idarenin içinde bulunarak, fikir beyan etmeleri, proje sunmaları, bölgesinin kalkınması ve gelişmesine destek vermeleri açısından önemli buluyorum. Bu anlamda Çubuk Belediye Başkanı olarak kent konseyinin çalışmalarına elimizden gelen desteği vermeye hazırız" dedi.
Kent konseyinin çalışmalarında hiçbir şekilde siyasi düşünmediğini yenileyen Başkan Acehan, “Her konuda her fikre ve projeye açığım. Belediyemiz ile kent konseyinin arasındaki ilişkileri sağlaması için Kent Konseyi Genel Sekreteri olarak Hüseyin Yiğiner’i görevlendirdik. Alınan kararlar onun aracılığı ile bize gelirse bizde imkanlarımız dahilinde yerine getirmeye çalışırız. Bizim tek hedefimiz ilçemize hizmet etmek ve kalıcı eserler bırakmaktır. Bu nedenle de mümkün olduğunca az masraf yaparak, belediye kasasında para biriktirip ilçemize yatırım yapmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
 Kısa süre içinde Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi, Çocuk Meclisi ve Engelliler Meclisi’ni oluşturduklarını kaydeden Çubuk Kent Konseyi Başkanı İsmail Tekaüt ise, önümüzdeki ayın içerisinde de Onur Meclisi’ni oluşturmak için çalışma başlattıklarını belirtti. Kent Konseyine verdikleri destekten dolayı Başkan Acehan’a teşekkür eden Tekaüt, “Sizlerin verdiği destek ile çalışmalarımıza başladık. Meclislerimizi oluşturduk ve şimdi de Ankara’da ve Ankara dışında görev yapan ilçemizle herhangi bir şekilde bağlantısı olmuş, Çubuk’u seven ve ilçemize katkı vermek isteyen farklı kurumlarda çalışan tüm bürokratlardan Onur Meclisi oluşturmak istiyoruz. Ben buradan bu oluşuma destek vermek isteyen, ilçemize katkı vermek isteyen herkesi Onur Meclisine davet ediyoruz. İnşallah tüm meclislerimizi oluşturduktan sonra konsey bünyesindeki çalışma komisyonlarını güncelleyeceğiz ve çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz” diye konuştu.Ziyarete katılanlar sırasıyla kendilerini tanıtırken, bir süre ilçe ve çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.
 Ziyarete Kent Konseyi Başkanı İsmail Tekaüt, Başkan Yardımcıları Ercan Yerli, Şuayip Yaman, Kent Konseyi Genel Sekreteri Hüseyin Yiğiner, Yürütme Kurulu Üyeleri Burhan Şan, Zekeriya Erdoğmuş, Zeki Avan, Abdullah Eser, Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Soba, Onur Meclisi’nden Mehmet Saat, Çocuk Meclisi Başkanı Gürben Günenç ve yürütme kurulu üyeleri katıldı.
 
Tarih: 27.2.2015   |   Bu haber 17419 kez okundu.  |   HABERİ YAZDIR
 
DİĞER HABERLER
 
 
2019 Yılını Geride Bırakırken, Yeni Umutlarla Yeni Bir Yıla Girdik
Engelli Çocuklar, Ebeveynleriyle Başkenti Tanıyor
Başkan Demirbaş, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti
Başkan Demirbaş, İş Yeri Açılışına Katıldı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'dan Ankaragücü'ne Ziyaret
Demirbaş'tan Lösemi Hastası Mehmet'in Öğretmenine Teşekkür Ziyareti
Çubuk Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
 
Önceki | 1 | 2 | 3 | 4 |  ... | Sonraki
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
ANONS
 
NÖBETÇİ ECZANE
 
TELEFONLAR
ANA HİZMET BİNASI SANTRAL
837 10 73
 
BAŞKANLIK BİNASI ÖZEL KALEM
837 17 50
 
Cenaze Hizmetleri Şefliği
837 30 75/5
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜD. ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFLİĞİ
837 78 78
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
837 25 54
 
EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ
837 56 76
 
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
837 37 67
 
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
838 25 51
 
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ
837 17 59
 
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
837 10 74
 
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ
838 49 48
 
PLAN PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
837 27 55
 
SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 30 75
 
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 76 06
 
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
838 25 50
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
837 08 21
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL
838 25 52
 
ŞEHİTLERİMİZ
BEKİRAĞALAR KONAĞI (MÜZE)
ÇUBUK - ANKARA SEFERLERİ
ŞEHİR HARİTASI
BASINDA ÇUBUK
ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ
FAALİYET VE PERFORMANS RAPORLARI
KAMU HİZMET STANDARTLARI
STRATEJİK PLAN
AFET YÖNETİMİ
ÇUBUK BELEDİYESİ KATALOĞU
  BİRİM
ETKİNLİKLERİ
    AK MASA
837 1 444
    BELEDİYE
YAYINLARI
    BILLBOARD
AFİŞ
PROJE ÖNER   ANKET   E-BÜLTEN ABONELİK
Ad Soyad
E-Mail
Fotoğraf Ekle
Öneriniz
 
Web Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Mükemmel
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Ad Soyad
E-Mail
Cep Telefonunuz