Twitter Facebook You Tube
 
 
 
Başkan Acehan Çubukspor yöneticileri ve sporcularıyla bir araya geldi
 
 

Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Çubukspor Kulübü yöneticileri ve sporcularıyla yemekte bir araya geldi.

Bugüne kadar karşılaşmalarında yenilmediği için grubunda namağlup unvanını alan Çubukspor, futbolcularına Salih Usta’nın yerinde yemek verdi. Kulüp yönetici ve sporcularının bir araya geldiği yemeğe Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan ve Çubukspor Başkanı Fatih Işık’ta katıldı.
Yemekte konuşan Işık, gruplarında namağlup unvanı aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Sporcularının başarılarını yönetim kurulu ve sporculara hem teşekkür hem de Play Of’ta oynamadan önce motivasyon olması için bir yemek organizasyonu tertip ettiklerini belirten Işık, “Çubukspor’u ayağa kaldırma girişimimizde göreve geldiği günden bu tarafa bize her zaman destek olan Belediye Başkanımız Sayın Tuncay Acehan’a çok teşekkür ediyoruz. Biz yöneticilerin gösterdiği destek karşısında futbolcularımız da bugüne kadar çok iyi oynadılar. Emeklerimiz hiçbir şekilde boşa gitmedi. Önümüzde Play Of karşılaşmaları var. Bu maçları da kazanıp, bir üst lige çıkmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
Futbolcular sahada ter dökerek kulübüne hizmet verirken, yönetim kurulu üyeleri de kulübün idari işleri ile fedakara ne uğraştığını ifade eden Işık, “Değerli misafirimiz kulübümüze yaptığınız maddi manevi yardımları ile her zaman yanımızda oldunuz. Kulübümüze destekleri olan her kese teşekkür ederiz. Bunun yanında her maçta takımının yanında olan vefakar ve cefakar taraftarlarımıza da sonsuz teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Geceye katılan Çubuk Belediye Başkan Tuncay Acehan da “Öncellikle bu geçtiğimiz 20 maçtan 18 galibiyet, 2 beraberlik namağlup olarak ligi birinci bitirdiniz. Bunun için sizlere teşekkür ediyoruz. Yapılması gereken ne varsa yanınızda olmaktan ve Çubukspor’a ve dolayısı ile gençlerimize, spor camiasına hizmet etmekten onur duyuyoruz. Çubukspor’un varlığı Çubuk için tartışılmaz, vazgeçilmez bir konu bunu tartışmaya dahi gerek yok. Çubuk için Çubukspor çok gerekli demiştik ve bu çağrımıza burada ki tüm misafirlerimiz karşılık verdi. Maddi ve manevi destek oldular. İnşallah bu destek bundan sonrada devam edecek” dedi.
şartlarına rağmen spora ve kültüre destek olmaya çalıştıklarını anlattı.
Başkan Acehan, ’’Spora ve sanat dallarına her türlü desteği vermeye gücümüz nispetinde çalışıyorum. Bu anlamda okçulukla güreşçilikle alakalı olan malzemeleri aldık. İnşallah iki dalda da yine Çubuk sporumuzun çatısı altında bu çalışmalara başlayacağız. Allah nasip ederse önümüzde ki sezon sizler yeni sahamızda antrenmanları maçları yapmaya başlayacaksınız. İnşallah Çubuk sporumuzun eski günlerine kavuşturacağız’’ diye konuştu.

Herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini vurgulayan Çubukspor Başkan Yardımcısı Deda İncesu, kimseden para istemediklerini sadece taktir edilmek istediklerini ifade ederek, ’’Kardeşim para istemiyoruz ya biraz değer verin ya. Dedi koduyu bırakın da yapılanları, madden ve manen emek sarf edenleri alkışlayın, Allah razı olsun deyin. İşimizi gücümüzü bırakıp, çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını bu uğurda sarf ediyorsak, bu çaba boşa gitmemesi gerekiyor’’ diyerek, 7’iden 77’iye herkesin taraftar olarak maçlarda takıma destek olmaya davet etti.    

Konuşmaların ardından futbolcuların görüş ve önerileri dinleyen Çubukspor yöneticiler, antrenör ve sporcularla uzun uzun sohbet etti.

 
Tarih: 2.3.2015   |   Bu haber 17960 kez okundu.  |   HABERİ YAZDIR
 
DİĞER HABERLER
 
 
Çubuk’ta otobüsler, okul ve camiler ilaçlandı
2019 Yılını Geride Bırakırken, Yeni Umutlarla Yeni Bir Yıla Girdik
Engelli Çocuklar, Ebeveynleriyle Başkenti Tanıyor
Başkan Demirbaş, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti
Başkan Demirbaş, İş Yeri Açılışına Katıldı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'dan Ankaragücü'ne Ziyaret
Demirbaş'tan Lösemi Hastası Mehmet'in Öğretmenine Teşekkür Ziyareti
 
Önceki | 1 | 2 | 3 | 4 |  ... | Sonraki
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
NÖBETÇİ ECZANE
 
TELEFONLAR
ANA HİZMET BİNASI SANTRAL
837 10 73
 
BAŞKANLIK BİNASI ÖZEL KALEM
837 17 50
 
Cenaze Hizmetleri Şefliği
837 30 75/5
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜD. ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFLİĞİ
837 78 78
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
837 25 54
 
EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ
837 56 76
 
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
837 37 67
 
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
838 25 51
 
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ
837 17 59
 
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
837 10 74
 
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ
838 49 48
 
PLAN PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
837 27 55
 
SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 30 75
 
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 76 06
 
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
838 25 50
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
837 08 21
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL
838 25 52
 
ŞEHİTLERİMİZ
BEKİRAĞALAR KONAĞI (MÜZE)
ÇUBUK - ANKARA SEFERLERİ
ŞEHİR HARİTASI
BASINDA ÇUBUK
ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ
FAALİYET VE PERFORMANS RAPORLARI
KAMU HİZMET STANDARTLARI
STRATEJİK PLAN
AFET YÖNETİMİ
ÇUBUK BELEDİYESİ KATALOĞU
  BİRİM
ETKİNLİKLERİ
    AK MASA
837 1 444
    BELEDİYE
YAYINLARI
    BILLBOARD
AFİŞ
PROJE ÖNER   ANKET   E-BÜLTEN ABONELİK
Ad Soyad
E-Mail
Fotoğraf Ekle
Öneriniz
 
Web Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Mükemmel
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Ad Soyad
E-Mail
Cep Telefonunuz