Twitter Facebook You Tube
 
 
 
AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığına Av. Baki Demirbaş yeniden seçildi.
 
 
Çubuk İlçe teşkilatının 5. olağan kongresi yapıldı. Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya, Seyit Sertçelik, Nurdan Şanlı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek, Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay Acehan, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, İl Başkan Yardımcısı Ayhan Yılmaz, Eski Çubuk Belediye Başkanı Adem Tuğluca, İşadamı Ahmet Öztürk, sivil topum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti ilçe başkanlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Kuzey Yıldızı Düğün ve Toplantı salonunda gerçekleştirilen kongreye çok sayıda davetli ve delege katılırken, tek listeyle gidilen seçimde Av. Baki Demirbaş ilçe başkanlığına yeniden getirildi.

Kongre öncesi salonun dışında davul zurna ekibi kongre alanını adeta düğün alanına çevirirken Ak Parti ilçe Başkanı Av. Baki Demirbaş, gençlik kolları üyelerinin “Çubuk seninle gurur duyuyor” tezahüratlarıyla kürsüye çıktı.  

Divan başkanlığının oluşmasının ardından kongrede saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı söylendi.

Genel Başkan ve Başbakan Ahmed Davurtoğlu’nun mesajının okunmasının ardından Ak Parti İlçe Başkanı Demirbaş kısa bir konuşma yaparak ,”Bizler bu kongreden alacağımız destekle aldığımız bu emanete daha fazla sahip çıkmak için gece gündüz demeden çalışacağımıza ve bizden beklenen gayreti göstereceğimize huzurlarınızda söz veriyoruz” dedi.

Daha sonra konuşan Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay Acehan ise, ilçede bu güne kadar yapılan hizmetleri anlatarak çalışmalar nedeniyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e ve ekibine teşekkür etti. Konuşmasının devamında ilçenin potansiyellerini anlatarak, beklentisi olan hizmetleri de sıralayan Başkan Acehan, şunları söyledi:

“Acil çözüm bekleyen bir toplum ihtiyacı olarak özel halk otobüslerinin niteliklerinin ve güzergahlarının düzenlenmesi, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımdan özellikle istirhamım EGO otobüslerinin yeni hat ve artan sayılarıyla hizmetlerine devam etmesi biran önce sağlanmalıdır. Yüksek standartlı Ankara ve Çubuk otobanı bizim Çubuk’umuzun anahtarı oldu. Özellikle Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin bölgemize gelmesinde ve yeni yatırımların oluşmasında sizin yapmış olduğunuz bu yüksek hizmet ilçemize çok büyük katkı verdi, öncelikle bunun için çok teşekkür ediyorum. Çubuk’a seçimlerde verdiğiniz söz gereği, kültür merkezi, kapalı pazar alanı ve otopark, Çubuk rekreasyon vadisi ve mesire alanı, yüzme havuzu ve özellikle gençlerimiz için spor tesisleri kazandırılması için Melih Başkanıma özellikle ricam, birlikte bu yatırımları yapmayı umut ediyorum, destek ve katkılarını bekliyorum. Çubuk’umuzu Akyurt, Kazan, Kızılcahamam, Çankırı, İstanbul ve Karadeniz bölgesi bağlantı yolları ile şehirlerarası ulaşıma açarak, hem gelişmesi sağlanacak hem de çevremizdeki ilçelerin Esenboğa Havaalanı’na bağlayacak yolların biran önce yapılması için bölge milletvekillerimizi göreve davet ediyorum.”

-ÇUBUK’A AHMET YESEVİ KULLİYESİ YAPILACAK

Ankara Savaşı’nın olduğu tarihlerde savaşın taraflarını bir araya getirmek için çalışma yapacaklarının müjdesini veren Başkan Acehan, “Ankara Savaşını canlandıracak ve sembolize edecek acık hava müzeleri ve anıtlarının yapılması için sizlerden yardım ve destek talep ediyorum. İslamiyet’i tebliğ için Anadolu’ya horasan erenlerini gönderen büyük veli Ahmet Yesevi’nin bir minyatür türbesini ve külliyesini inşallah Çubuk’umuza kazandıracağız. Burada hem camisi, hem çilehanesi, hem de büyük aşure kazanı bulunacak” diye konuştu.

Kongrede yönetim kurulu faaliyet raporu yönetim kurulu üyesi Yüksel Demirel tarafından okundu. Kongrede sunuculuğu Belediye Meclis Üyesi Yusuf Kılıç yaptı.

AK PARTİ YENİ YÖNETİM KURULUNDA HANGİ İSİMLER VAR?

Ak parti Çubuk ilçe başkanlığına yeniden seçilen Avukat Baki Demirbaş’ın 25 kişilik listesinde Baki Demirbaş, Abdullah Arslan, Müslüm Arslan, Şaban Atalay, Sadettin Ateş, H. Hüseyin Benli, İhsan Bilici, Yasin Çakmak, Sami Çetinkaya, Yüksel Demirel, Mehmet Zekai Erkan, Ünal Esgin, İsmail Kayahan, Muharrem Kayışkan, Lokman Kılıç, Sabri Koca, Nuran Koç, Hayati Mercan, Harun Olmuş, Mahmut Özer, Muzaffer Uçar, Yakup Ülgü, Ayşe Meltem Sandıklı, Selami Somuncu ve Adnan Tuncel bulunuyor.

Üst kurul delege listesi ise, Baki Demirbaş, Tuncay Acehan, Harun Olmuş, H. Hüseyin Karakuş, Ümit Polat, Selami Somuncu, Alaattin Bezci, Muzaffer Uçar, Ahmet Kılıç, Hüseyin Karaca, Bahri Yılmaz, İlhami Taşkesti, Şükrü Özek, Şerife Ayar, Abdullah Gündoğdu, Naime Çetin ve Ahmet Uzun bulunuyor.    

 
Tarih: 1.12.2014   |   Bu haber 20873 kez okundu.  |   HABERİ YAZDIR
 
DİĞER HABERLER
 
 
2019 Yılını Geride Bırakırken, Yeni Umutlarla Yeni Bir Yıla Girdik
Engelli Çocuklar, Ebeveynleriyle Başkenti Tanıyor
Başkan Demirbaş, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti
Başkan Demirbaş, İş Yeri Açılışına Katıldı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'dan Ankaragücü'ne Ziyaret
Demirbaş'tan Lösemi Hastası Mehmet'in Öğretmenine Teşekkür Ziyareti
Çubuk Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
 
Önceki | 1 | 2 | 3 | 4 |  ... | Sonraki
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
ANONS
 
NÖBETÇİ ECZANE
 
TELEFONLAR
ANA HİZMET BİNASI SANTRAL
837 10 73
 
BAŞKANLIK BİNASI ÖZEL KALEM
837 17 50
 
Cenaze Hizmetleri Şefliği
837 30 75/5
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜD. ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFLİĞİ
837 78 78
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
837 25 54
 
EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ
837 56 76
 
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
837 37 67
 
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
838 25 51
 
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ
837 17 59
 
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
837 10 74
 
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ
838 49 48
 
PLAN PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
837 27 55
 
SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 30 75
 
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 76 06
 
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
838 25 50
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
837 08 21
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL
838 25 52
 
ŞEHİTLERİMİZ
BEKİRAĞALAR KONAĞI (MÜZE)
ÇUBUK - ANKARA SEFERLERİ
ŞEHİR HARİTASI
BASINDA ÇUBUK
ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ
FAALİYET VE PERFORMANS RAPORLARI
KAMU HİZMET STANDARTLARI
STRATEJİK PLAN
AFET YÖNETİMİ
ÇUBUK BELEDİYESİ KATALOĞU
  BİRİM
ETKİNLİKLERİ
    AK MASA
837 1 444
    BELEDİYE
YAYINLARI
    BILLBOARD
AFİŞ
PROJE ÖNER   ANKET   E-BÜLTEN ABONELİK
Ad Soyad
E-Mail
Fotoğraf Ekle
Öneriniz
 
Web Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Mükemmel
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Ad Soyad
E-Mail
Cep Telefonunuz