Twitter Facebook You Tube
 
 
 
Çubuk İlçe Teşkilatından İl Başkanı Yamalı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
 
 

Ak Parti Çubuk İlçe Teşkilatı üyeleri Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı’yı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay Acehan, Ak Parti Çubuk İlçe Başkanı Av. Baki Demirbaş ve beraberindeki ilçe teşkilatından yaklaşık 50 kişilik grup, Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı’yı makamında ziyaret etti.

İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı’ya yeni görevinde başarılar dileyen ve seçimin hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulunan Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay Acehan, “Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen 5. Olağan Kongrenin ardından Ak Parti Ankara İl Başkanı Sayın Mustafa Nedim Yamalı AK Parti Ankara İl Başkanı oldu. Yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunuyoruz ve tebrik ediyoruz” dedi.

İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı’nın yeniden seçilmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini aktaran Başkan Acehan, kendisiyle çok eskiden bu tarafa arkadaşlıkları olduğunu vurguladı.

Başkan Acehan, sözlerine şöyle devam etti:

“Kendisiyle geçmişten bir yol arkadaşlığımız var. Sayın İl Başkanımız ilçemizi de çok iyi bilirler. Cenabı Allah yeni görevinde utandırmasın. Çubuk biliyorsunuz Ankara’nın milli manevi değerlerine sahip en önemli ilçelerindendir. Biliyorsunuz son seçimlerde de Ak Partiye Ankara’nın en çok oy veren ilçelerinin başında gelmektedir. Bizim ilçemiz her zaman oy oranında derece kazandırmıştır. Hatta Ak Parti’nin ilk seçimlerinde de Türkiye genelinde Ak Partiye en çok o veren ikini ilçesi olmuştur. Ben önümüzdeki seçimlerde de iyi bir derece elde edeceğimize ben inanıyorum. Çubuk Ankara ilimizin de en büyük destekçisi olmaya devam edecektir. Cenabı Allah önümüzdeki seçimde hayırlara vesile kılsın.”
Kendilerinin her zaman seçme hazır olduklarını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Av. Baki Demirbaş ise, “21 Aralık’ta yapılan 5. Olağan İl Kongremizde sayın başkanımız ve ekibi yeniden göreve başlamışlardır. Ben tekrar görevlerinde başarılar diliyorum. 30 Kasım’da da ilçemizde yaptığımız kongrede sağ olsunlar şahsımıza ve yönetimimize güven duymuşlar ve devam etmemiz konusunda bizlere güven vermişlerdir. Çubuk ilçe teşkilatı olarak biz 2015 genel seçimleri için çalışmalarımıza başladık. Geçen dönemdeki başarılarımız inşallah bu seçimde de devam edecektir. İl Başkanlığımızla her zaman koordineli bir şekilde çalışmaya hazırız” diye konuştu.

-Kongrelerden güçlenerek çıktık

Kongrelerini başarıyla atlattıklarını ve kongrelerden daha çok güçlenerek çıktıklarını ifade eden Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ise, “Ankara İl kongresi de sizlerin katkısı ile muhteşem bir şekilde gerçekleştirdik. Bu süreci de bu şekilde atlattık. Hareketli bir dönemdeyiz. Kısa bir mola verdikten sonra tekrar hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başladık. Çok kısa bir süre 4-5 ay sonra bir seçim var. Allah’ın izniyle bu seçimi de başarılı bir şekilde atlatacağız. Çubuk gibi ilçelerin desteği ile başarılarımız devam etmektedir. Böyle kalabalık bir gurupla buralara kadar geldiğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz. Burası sizin, her zaman kapımız sonuna kadar açık. Mutlaka her zaman bekliyoruz” şeklinde konuştu.

-Türkiye’nin Tek Büyük Partisiyiz

Patilerden bir parti olmadıklarını Türkiye’nin tek büyük partisi olduklarını ifade eden Yamalı, “Türkiye’yi her zaman tek başına yönetebilecek şekilde hazır olan tek partiyiz. Sorumluluğumuz hakikaten çok hazla. Dünyanın dört bir yanından yabancı heyetler geliyor, bizim deneyimlerimizden yararlanmak istiyorlar. Ak Partinin çalışması nasıl, nasıl başarılı olunuyor bunları öğrenmek istiyorlar. Belki bizler kendi kendimizin kıymetini bilmeye biliyoruz. Başarılarımızın farkında değiliz. Sizlerin çalışmalarıyla tüm bu başarılar elde ediliyor. Şuanda Türkiye’nin hiçbir partisi böyle bir şekilde, kalabalık bir şekilde toplanamaz. Öncelikle kendimizin daha sonra partimizin ve liderlerimizin kıymetini bilmemiz gerekiyor” diye konuştu.
 Yapılan kısa açıklamaların ardından Yamalı ve Başkan Acehan, karşılıklı istişarede bulundu.  
Ziyaretin sonunda Ak Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş, İl Başkanı Yamalı’ya çiçek ve çeşitli hediyeler taktim etti.
 
Tarih: 5.1.2015   |   Bu haber 18943 kez okundu.  |   HABERİ YAZDIR
 
DİĞER HABERLER
 
 
2019 Yılını Geride Bırakırken, Yeni Umutlarla Yeni Bir Yıla Girdik
Engelli Çocuklar, Ebeveynleriyle Başkenti Tanıyor
Başkan Demirbaş, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti
Başkan Demirbaş, İş Yeri Açılışına Katıldı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'dan Ankaragücü'ne Ziyaret
Demirbaş'tan Lösemi Hastası Mehmet'in Öğretmenine Teşekkür Ziyareti
Çubuk Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
 
Önceki | 1 | 2 | 3 | 4 |  ... | Sonraki
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
ANONS
 
NÖBETÇİ ECZANE
 
TELEFONLAR
ANA HİZMET BİNASI SANTRAL
837 10 73
 
BAŞKANLIK BİNASI ÖZEL KALEM
837 17 50
 
Cenaze Hizmetleri Şefliği
837 30 75/5
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜD. ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFLİĞİ
837 78 78
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
837 25 54
 
EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ
837 56 76
 
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
837 37 67
 
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
838 25 51
 
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ
837 17 59
 
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
837 10 74
 
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ
838 49 48
 
PLAN PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
837 27 55
 
SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 30 75
 
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 76 06
 
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
838 25 50
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
837 08 21
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL
838 25 52
 
ŞEHİTLERİMİZ
BEKİRAĞALAR KONAĞI (MÜZE)
ÇUBUK - ANKARA SEFERLERİ
ŞEHİR HARİTASI
BASINDA ÇUBUK
ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ
FAALİYET VE PERFORMANS RAPORLARI
KAMU HİZMET STANDARTLARI
STRATEJİK PLAN
AFET YÖNETİMİ
ÇUBUK BELEDİYESİ KATALOĞU
  BİRİM
ETKİNLİKLERİ
    AK MASA
837 1 444
    BELEDİYE
YAYINLARI
    BILLBOARD
AFİŞ
PROJE ÖNER   ANKET   E-BÜLTEN ABONELİK
Ad Soyad
E-Mail
Fotoğraf Ekle
Öneriniz
 
Web Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Mükemmel
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Ad Soyad
E-Mail
Cep Telefonunuz