Twitter Facebook You Tube
 
 
 
Jandarma Komutanına Veda Yemeği
 
 

Çubuk’tan Tunceli’nin Mazgirt ilçesine tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nazmi Murat Tiryaki için ilk defa muhtarlar veda yemeği düzenledi.

Çubuk Muhtarlar Derneği Başkanı Burhan Şan, Tunceli’nin Mazgirt ilçesine tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nazmi Murat Tiryaki için veda yemeği verdi. Muhtarların veda yemeği verdiği ilk bürokrat Jandarma Komutanı Murat Tiryaki oldu.

Çubuk Muhtarlar Derneği tarafından özel bir lokantada düzenlenen yemeğin açılış konuşmasını yapan Muhtarlar Derneği Başkanı Şan, jandarma komutanının muhtarlara karşı ilgi ve yakınlığından dolayı muhtarlar olarak çok üzgün olduklarını söyledi.

Jandarma komutanının görev süresi içerisinde gönüllerini fethettiğini söyleyen Şan, duygularını anlatmak için kelime bulamadıklarını anlatan Şan, “Biz bugüne kadar bizimle bu şekilde ilgilenen bir idareci görmedik. Bize her konuda rehberlik ve ağabeylik yapan komutanımızı çok özleyeceğiz. Jandarma komutanımızın bu sevgisi inşallah diğer yöneticilerimize de örnek olur” dedi.

Kendisini aileden ayrılan bir evlat gibi hissettiğini anlatan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nazmi Murat Tiryaki’de, tüm ilçe halkının mahalle ve köylerinde rahat yaşaması için elinden gelen her şeyi yapmaya çalıştığını ve bunu da birlikte başardıklarını kaydetti. Görev yaptığı 5 yıl boyunca kendisine destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür eden Tiryaki, ’’Ben sizden benim gözüm kulağım olmanızı istedim ve sizde öyle oldunuz. Böylelikle mahallelerimizde ve köylerimizde hiçbir sorun olmadan 5 yılımızı tamamladık. Hem vatandaşlarımızın hem muhtarlarımızın hem de kamu kurum ve kuruluşlarımızın tam desteğini alarak çalışmanın onur ve gururunu yaşadık. Sizleri ailemden bir parça gibi çok sevdim ve inanın sizleri çok özleyeceğim’’ diye konuştu.

Bazı kişilerin koltuktan güç aldığını bazı kişilerin de koltuğuna güç verdiğini hatırlatan İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yıldırım, Yüzbaşı Nazmi Murat Tiryaki’nin koltuğuna güç verenlerden oluğunu ve bunu da veda yemeğinde çok daha iyi gördüklerini kaydetti.

Düzenlenen veda yemeği nedeniyle mutlu olmadığını, üzgün olduğunu söyleyen Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Murat Yüzbaşıyı hep güler yüzü ve vazifeşinaslıyla hatırlayacağını belirterek,’’Görev yaptıkları sürece gösterdikleri başarılardan dolayı biz kendilerine şükran borçluyuz. Kendilerine bundan sonraki hayatında da başarılar dileriz. Allah yar ve yardımcıları olsun’’ dedi.

Veda yemeklerinde konuşmanın zor olduğunu ifade eden Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin’de, Yüzbaşı Murat ile 4 yıl çalışma fırsatı bulduğunu kaydetti.

Şahin, şunları kaydetti:

‘’Komutanımız her olayı yakından takip ederdi. 5 yıl ilçemizde hakkıyla ve başarıyla görevini sürdürdü. Kendisi zeki, pratik çözümler üretebilen ve mevzuatı iyi bilen bir arkadaşımız. Herkesle başarılı bir diyalog kuran ve riskleri önceden tespit edebilen ve istihbaratı çok güçlü olan bir arkadaşımız. İnanıyorum ki bu başarısını gittiği yerlerde de aynı şekilde sürdürecektir. Kendisini üstün başarılarından dolayı kutluyorum. Bundan sonraki yaşamında sağlık ve başarı diliyorum.’’
Konuşmalardan sonra Muhtarlar Derneği Başkanı Şan, Tiryaki’ye teşekkür plaketi verirken, Kaymakam Şahin, Başkan Acehan ve Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım da çeşitli hediyeler verdiler.
 
Tarih: 15.6.2015   |   Bu haber 15406 kez okundu.  |   HABERİ YAZDIR
 
DİĞER HABERLER
 
 
2019 Yılını Geride Bırakırken, Yeni Umutlarla Yeni Bir Yıla Girdik
Engelli Çocuklar, Ebeveynleriyle Başkenti Tanıyor
Başkan Demirbaş, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti
Başkan Demirbaş, İş Yeri Açılışına Katıldı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'dan Ankaragücü'ne Ziyaret
Demirbaş'tan Lösemi Hastası Mehmet'in Öğretmenine Teşekkür Ziyareti
Çubuk Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
 
Önceki | 1 | 2 | 3 | 4 |  ... | Sonraki
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
ANONS
 
NÖBETÇİ ECZANE
 
TELEFONLAR
ANA HİZMET BİNASI SANTRAL
837 10 73
 
BAŞKANLIK BİNASI ÖZEL KALEM
837 17 50
 
Cenaze Hizmetleri Şefliği
837 30 75/5
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜD. ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFLİĞİ
837 78 78
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
837 25 54
 
EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ
837 56 76
 
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
837 37 67
 
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
838 25 51
 
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ
837 17 59
 
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
837 10 74
 
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ
838 49 48
 
PLAN PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
837 27 55
 
SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 30 75
 
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 76 06
 
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
838 25 50
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
837 08 21
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL
838 25 52
 
ŞEHİTLERİMİZ
BEKİRAĞALAR KONAĞI (MÜZE)
ÇUBUK - ANKARA SEFERLERİ
ŞEHİR HARİTASI
BASINDA ÇUBUK
ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ
FAALİYET VE PERFORMANS RAPORLARI
KAMU HİZMET STANDARTLARI
STRATEJİK PLAN
AFET YÖNETİMİ
ÇUBUK BELEDİYESİ KATALOĞU
  BİRİM
ETKİNLİKLERİ
    AK MASA
837 1 444
    BELEDİYE
YAYINLARI
    BILLBOARD
AFİŞ
PROJE ÖNER   ANKET   E-BÜLTEN ABONELİK
Ad Soyad
E-Mail
Fotoğraf Ekle
Öneriniz
 
Web Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Mükemmel
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Ad Soyad
E-Mail
Cep Telefonunuz