Twitter Facebook You Tube
 
 
 
Kaymakam Cemal Şahin’e veda yemeği
 
 

Eskişehir Odunpazarı ilçesi Kaymakamlığına atanan Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin için veda yemeği düzenlendi.

Şahin için düzenlenen veda yemeğine, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yıldırım, ilçe belediye başkanları, kaymakamları, daire amirleri, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, öğretim görevlileri, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, din görevlileri, esnaflar ve birçok kişi katıldı.

Yemekte yaptığı konuşmada Şahin, şehitler için Allah’tan rahmet dilerken, yaralılara da acil şifalar diledi. Çubuk’un ilçeler arasında en fazla şehit veren ilçelerden olduğunu hatırlatan Şahin, görev yaptığı sürede 5 şehit vermenin üzüntüsünü yaşadıklarını kaydetti.

İlçede yaşayan 86 bin 500 kişiye kendisine gösterdikleri ilgi, alaka ve desteklerden dolayı teşekkür eden Şahin, ’’Çubuk’ta önemli hizmetler yaptık. Hayırsever insanlarımız, şehit yakınlarımız, gazilerimiz, kamu kurum ve kuruluşu yöneticilerimiz, esnaflarımız, tüm ilçe halkımız bu görev süremizde bize destek verdiler. Ben Çubuk’ta çalışmaktan büyük bir mutluluk ve onur duydum. Gerçekten samimi bir atmosfer, samimi insanlar, misafirperver insanlar, Anadolu’nun kadirşinas insanları burada. Ben bu güzel atmosferde ilçeden ayrılıyorum’’ dedi.     
Çubuk'ta geçen 6 yılının hayatı ve meslek hayatında önemli bir yeri olduğunu dile getiren Şahin, bu süre içerisinde bu güzel ilçede hayatı boyu görüşeceği dostlar edindiğini vurgulayarak, ’’Her zaman sizlere kapımız açık. Artık Odunpazar’da da bir eviniz olduğunu unutmayın. Bundan sonra Çubuklularla Odunpazar’da buluşacağız. Hakkınızı helal edin’’ diye konuştu.

Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Kaymakam Şahin'in ilçede tüm kamu kurum ve kuruluşları arasında bir ahenk ve uyum sağladığını belirterek, ‘’Örnek bir insan örnek bir yönetici olarak ilçemize hizmet ettiler. Biz belki buradan gidiyor diye üzülüyoruz ama daha iyi bir yere gidiyor diye de bu değerli aile adına sevinçliyiz. Her veda yemeğinde gidenler için görüşürüz denilir fakat tanıdığımız Sayın Kaymakamımız bugüne kadar görev yaptığı hiçbir yerle bağını kopartmamış. İşte bugün burada Maraşlı, Rizeli, Yalovalı dostları yalnız bırakmadılar. Burada görev yaptığı sürede daha önce görev yaptığı yerlerden hiç dostları eksik olmadı. Sanırım bundan sonra Çubuklularda eklenecek ve gittiği yerlerde onu yalnız bırakmayacaklar. Biz kendisiyle çok verimli bir çalışma dönemi geçirdik. Kendisinin Çubuk halkının gönlündeki yeri çok farklıdır. Çubuk halkı onu asla unutmayacak. Biz kendisine, bize kattığı değerler için çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Kendisiyle uzun bir süredir çalışma fırsatı bulduklarını söyleyen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan ise, üniversitenin kurulma aşamasında kendisinin büyük katkıları olduğunu söyledi. Bundan sonraki süreçte kendisini vali olarak görmek istediklerini dile getiren Doğan, mütevazı kişiliği ile kendisini hiç unutmayacaklarını sözlerine ekledi.

Çeşitli plaket ve hediyelerin verildiği programda katılımcılardan bazıları da duygularını ifade etti.  Programın sonunda Kaymakam Şahin ve ailesi ile hatıra fotoğrafları da çektirildi.  
 
Tarih: 19.12.2016   |   Bu haber 11122 kez okundu.  |   HABERİ YAZDIR
 
DİĞER HABERLER
 
 
2019 Yılını Geride Bırakırken, Yeni Umutlarla Yeni Bir Yıla Girdik
Engelli Çocuklar, Ebeveynleriyle Başkenti Tanıyor
Başkan Demirbaş, Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti
Başkan Demirbaş, İş Yeri Açılışına Katıldı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'dan Ankaragücü'ne Ziyaret
Demirbaş'tan Lösemi Hastası Mehmet'in Öğretmenine Teşekkür Ziyareti
Çubuk Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
 
Önceki | 1 | 2 | 3 | 4 |  ... | Sonraki
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
ANONS
 
NÖBETÇİ ECZANE
 
TELEFONLAR
ANA HİZMET BİNASI SANTRAL
837 10 73
 
BAŞKANLIK BİNASI ÖZEL KALEM
837 17 50
 
Cenaze Hizmetleri Şefliği
837 30 75/5
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜD. ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFLİĞİ
837 78 78
 
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
837 25 54
 
EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRÜ
837 56 76
 
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
837 37 67
 
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
838 25 51
 
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ
837 17 59
 
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
837 10 74
 
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ
838 49 48
 
PLAN PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
837 27 55
 
SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 30 75
 
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ
837 76 06
 
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
838 25 50
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ
837 08 21
 
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL
838 25 52
 
ŞEHİTLERİMİZ
BEKİRAĞALAR KONAĞI (MÜZE)
ÇUBUK - ANKARA SEFERLERİ
ŞEHİR HARİTASI
BASINDA ÇUBUK
ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ
FAALİYET VE PERFORMANS RAPORLARI
KAMU HİZMET STANDARTLARI
STRATEJİK PLAN
AFET YÖNETİMİ
ÇUBUK BELEDİYESİ KATALOĞU
  BİRİM
ETKİNLİKLERİ
    AK MASA
837 1 444
    BELEDİYE
YAYINLARI
    BILLBOARD
AFİŞ
PROJE ÖNER   ANKET   E-BÜLTEN ABONELİK
Ad Soyad
E-Mail
Fotoğraf Ekle
Öneriniz
 
Web Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Mükemmel
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Ad Soyad
E-Mail
Cep Telefonunuz