Merakla beklenen 16. Uluslararası Çubuk Turşu Festivali, lezzetli yerel yemekler ve ünlü sanatçıların büyüleyici performanslarıyla dolu unutulmaz bir deneyim vaat ederek başlamak üzere. Eğlence hazır olun. Çubuk Festivaline kimler gelecek? Festival ne zaman başlıyor? 7 Eylül: Mustafa Ceceli Konseri, 8 Eylül: Semicenk Konseri, 9 Eylül: Demet Akalın Konseri, 10 Eylül: Özgür Can Çoban Konseri. İşte Ankara çubuk konser 2023 detayları…

Bu güzel festivalle eşanlamlı hale gelen ağız sulandıran Çubuk turşusunun tadına bakarken parmaklarınızı yememeye dikkat edin. Ancak hepsi bu kadar da değil. Kendinizi ünlü sanatçılardan oluşan mükemmel kadroya hazırlayın.

Etkinliğin uluslararası havasına katkıda bulunan Slovakya, sizi kendine hayran bırakacak nefes kesici halk dansları gösterileriyle zengin kültürel mirasını sergileyecek.

Çubuk’ta Eğlence ve Lezzet Rüzgarı: ÇUBUKFEST Başlıyor!

Ankara’nın kalbinde, eğlencenin zirvede olduğu bir festival rüzgarı esiyor. Çubuk, 7-10 Eylül tarihleri arasında hem lezzet tutkunlarını hem de müzikseverleri ağırlamaya hazırlanıyor. 16. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali, #Çubukfest etiketiyle renkli ve eğlenceli bir dizi etkinlikle kapılarını ziyaretçilere açıyor.

Geleneksel Türk lezzetinin başköşesinde yer alan turşular, festivalde birçok çeşidiyle tanıtılacak. Limondan salatalığa, kozalaktan yer elmasına kadar birçok turşu çeşidi, lezzet avcılarının beğenisine sunulacak. Ancak festival sadece damak zevkine hitap etmekle kalmıyor. Eğlencenin dozu da oldukça yüksek.

Çubukfest, “Müziğin de Başkenti” sloganıyla, Türkiye’nin sevilen isimlerini ağırlayacak. Mustafa Ceceli, Demet Akalın ve SemiCenk gibi ünlü sanatçıların yanı sıra, Çubuk’un yerel sesleri ve uluslararası dans grupları da sahnede olacak. Özellikle Özgür Can Çoban’ın performansı büyük bir heyecanla bekleniyor.

Bu yıl 16.’sı düzenlenen festival, hem Çubuk’un kültürel zenginliğini tanıtmayı hem de ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor. Eğlencenin, müziğin ve lezzetin buluştuğu bu benzersiz festivalde yerinizi almak için şimdiden planlarınızı yapın!

 

İşte 2023 Çubuk Konser Programı…

7 Eylül: Mustafa Ceceli Konseri,

8 Eylül: Semicenk Konseri,

9 Eylül: Demet Akalın Konseri,

10 Eylül: Özgür Can Çoban Konseri