Esenlik Şehir Çubuk adına dolu dolu geçen 2019 yılının ardından, yeni hizmetler ve projelerin hayata geçeceği 2020 yılına ulaşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Bu yeni yılda ilk günkü heyecanımızla tempomuzu ve azmimizi daha da artırarak yeni hizmet ve yeni projelerimizle Esenlik Şehir ilçemizi daha da güzelleştirmek için çalışacağız. Geride bıraktığımız 2019 yılında zamanı ve kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. Güzel ilçemizi daha da güzelleştirmek için önemli hizmetlere imza atarak, ilçemizi geleceğe hazırlama yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

Yeni yılın ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık ve İslam Alemi için hayırlı bir yıl olmasını, ülkemizde ve yeryüzünde sevgiye, barışa, dostluğa, birlik, beraberlik ve dayanışmaya vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın bereketli ve huzurlu, sağlık, afiyet ve mutluluk içinde geçmesini gönülden temenni ediyor, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Av. Baki DEMİRBAŞ

Belediye Başkanı