Başkan Demirbaş’tan Yeni Yıl Mesajı

ANASAYFABaşkan Demirbaş’tan Yeni Yıl Mesajı
Yeni yılda salgınların sona ererek hayatın normale döndüğünü görmek istediğini belirten Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, 2022’yılının sağlık, huzur, sevgi, bereket ve rahmet dolu bir yıl olmasını diledi.
Kovid-19 salgınına rağmen Çubuk Belediyesi olarak çalışmayı ve üretmeyi sürdürerek bir yılı daha geride bıraktıklarını aktaran Başkan Demirbaş, ‘’ Yeni yıl yeni umutlar ve yeni heyecandır. Ben ümit ediyor ve inanıyorum ki 2022 yılı hayırlara vesile olacak yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır’’ dedi.
‘’Yeni yılın başta sağlık, huzur ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum’’ diyerek mesajına başlayan Başkan Demirbaş, şunları kaydetti:
‘’2021 yılın içerisinde güzel ilçemize ihtiyacı duyulan yeni projeler kazandırmanın mutluluğunu yaşarken katma değeri yüksek devam eden birçok yatırıma da hız verdik. Yoldan eğitime, gençlik ve spordan kültür ve turizme, sanayiden çevreye, tarımdan sosyal hizmetlere ve şehircilik hizmetlerine pek çok alanda çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışmaların birçoğunun da meyvesini aldık ve açılışlarla yatırımlarımızı taçlandırdık. İnşallah yeni yılda da devam eden çalışmalar ve yeni projelerle Çubuk’umuzu çok daha iyi noktalara taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle en kalbi duygularımla başta ilçe halkımız olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.’’