Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, ilçede inşaat çalışmaları devam eden hizmet binalarını ziyaret ederek, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, yapımı devam eden inşaatları sık sık gezerek çalışmaları yerinde inceliyor.
Birim müdürleri ile birlikte Yavuz Selim Mahallesi’ndeki ilçe tapu ve kadastro binası inşaatını gezen Başkan Demirbaş, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Projelerini vatandaşların ve ilçenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak ürettiklerini belirten Demirbaş, ‘’Vatandaş odaklı projeler üretiyoruz. Yeni tapu binası bittiğinde Çubuk’a yakışır, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet binası olacak.’’ dedi.
Tapu binasının daha önceki müteahhidinin işi bırakması nedeniyle inşaatın tamamlanmasında sürenin uzadığını anlatan Demirbaş, ‘’Yasal sürenin tamamlanmasıyla birlikte yeniden ihale yaparak tapu ve kadastro binamızın inşaatını başlattık. İnşallah kısa sürede tamamlanarak ilçemizde vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet verecekler. Şimdiden tüm ilçe halkımıza hayırlı uğurlu olsun’’ diye konuştu.
Daha sonra hakim ve savcılarla adliye çalışanları için yapımı başlayan Adliye Lojmanlarını inceleyen Başkan Demirbaş, ilçenin modern binalarla donatılırken yeni yaşam alanları oluşturduklarının altını çizerek, ‘’TOKİ tarafından inşaatı başlanılan lojmanlar ilçemizin önemli bir ihtiyacını daha karşılayacak. Bulunduğu bölgeye de değer katacak bu proje adliye çalışanlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ ifadesini kullandı.
Çalışma sahasında incelemelerde bulunan Başkan Demirbaş, yapılan çalışmalar hakkında müteahhit firma yetkililerinden de bilgi aldı.