Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, Çubuk’ta Ziyaretlerde Bulundu.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş, Çubuk Belediye Başkanımız Sayın Av. Baki Demirbaş’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette ABB Başkanı Sayın Yavaş, Ankara’ya ilçe belediyeleriyle birlikte hizmet yapacaklarını söyledi.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Sayın Av. Demirbaş, ilçelerinin tarım ve hayvancılık şehri yanında eğitim ve sanayi şehri olduğunu hatırlatarak, büyükşehir olarak üniversite öğrencilerine yönelik çalışmalar yapmasını istedi.
İlçelerine hizmet için her konuda iş birliğine açık olduklarını ifade eden Başkan Demirbaş, ‘’İlçemiz Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile birlikte bir eğitim şehri olmuştur. Üniversite ile ilçe merkezimizi bir bine entegre edecek bir bağlantı yolunun bir an önce yapılması gerekmektedir. Ayrıca Adnan Menderes Bulvarında heyelan nedeniyle yol kaymış durumda ve burası tehlike arz ediyor. Gurup yollarımızı durumu çok kötü ve buraların acil yapılması gerekiyor. İlçemizde 2016 yılına kadar kullanılan vahşi çöp depolama alanı bulunuyor. Burasının da bir an önce rehabilite edilmesi gerekiyor’’ diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Başkanımız Sayın Av. Baki Demirbaş, ABB Başkanı Sayın Yavaş’a Çubuk Agat taşından yapılmış tespih hediye etti.