Çubuk Belediyesi yeni tip koronavirüs salgını tedbirlerine ve sosyal mesafe kurallarına uyarak Temmuz ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş başkanlığında toplan meclisde 16 gündem maddesinin 8’i ilgili komisyonlara havale edilirken 8 madde görüşülerek karara bağlandı.

Görüşmelerde, Çubuk İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği (ÇİM-DER) ile protokol imzalamak üzere belediye başkanına yetki verilirken, Mutlu ve Eğrekin Mahallelerindeki hayvancılıkla uğraşan vatandaşların sorunlarının araştırılmasına karar verildi.

Meclis’te alınan kararların hayırlı olmasını dileyen Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, ‘’İlçemize eğitim, kültür, sağlık, sanat ve spor alanında birçok proje üretiyor, meclis üyelerimizle işbirliği içinde, elimizden geldiğince hizmet ediyoruz. Meclisimizdeki bu uyum ve dayanışma ilçemize hizmet ve yatırım olarak yansıyor. Rabbim birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Bu kapsamda emeği geçen Meclis üyelerimize emekleri için teşekkür ederim. Almış olduğumuz kararların hayırlı olmasını dilerim’’ dedi.