Çubuk Kaymakamı Adem Keleş ve Belediye Başkanı Baki Demirbaş, geçtiğimiz hafta olağan genel kurularını tamamlayan esnaf odalarını ziyaret ederek, güven tazeleyen oda başkanlarına ve yönetimlerine ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiler.
Çubuk Kaymakamı Adem Keleş ve Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Çubuk Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celalettin Rumi Türkoğlu, Çubuk Şoför ve Otomobilciler Odası Başkanı Fatih Raşit Neşeli ile Çubuk Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Harun Yazıcı’yı ayrı ayrı ziyaret ederek kendilerini ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ettiler.
Tüm odalara yeni dönem için başarılar dileyen Başkan Demirbaş, ‘’Odalarımız tarafından sakin ve demokratik bir seçimler geçirildiğine inanıyorum. Tüm güven tazeleyen oda başkanlarımıza yeni yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında üstün başarılar diliyorum. Tüm esnaflarımızla çok güzel diyalog ve iletişime sahibiz. Esnaflarımızın çok daha iyi şartlarda mesleklerini icra etmeleri, huzur ve mutlulukları için desteklerimiz bundan sonrada artarak devam edecektir.’’ ifadelerini kullandı.
Kaymakam Keleş ve Başkan Demirbaş’ın ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunan Çubuk Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celalettin Rumi Türkoğlu’da, ‘’Desteklerini bizlerden hiçbir zaman esirgemediler. Bu nazik ziyaretinden dolayı da teşekkürlerimi sunuyorum, her zaman yanımızdasınız, sık sık bir araya geliyoruz. Esnaflarımız hizmetlerinizden dolayı sizlere müteşekkirdir, birlikte yol yürüyoruz, vatandaşlarımıza birlikte hizmet ediyoruz, esnaflarımızın taleplerinin yerine getirilmesi noktasındaki gayretlerinizi her zaman takdir ediyoruz’’ diye konuştu.
Çubuk Şoför ve Otomobilciler Odası Başkanı Fatih Raşit Neşeli ise, ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ‘’Belediye Başkanımız yaptığı hizmetlerle bizim ve esnafımız için bir değerdir. Hayata geçirdiği yatırımları yakından takip ediyoruz ve takdir ediyoruz. Allah kendisinden razı olsun, bizler ve vatandaşlarımız Başkanımızın hizmetlerinden memnunuz’’ şeklinde konuştu.
Çubuk Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Harun Yazıcı’da ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.