İlçemiz de Şehit Hayati Bilgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Turgut Özakman tarafından kaleme alınan ‘Ocak’ adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Oyun, okulun konferans salonunda seyirciyle buluştu ve büyük beğeni topladı. Belediye Başkanımız Baki Demirbaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç da oyunu izleyenler arasındaydı.

İlçemizde Şehit Hayati Bilgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Turgut Özakman tarafından kaleme alınan “Ocak” adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Şehit Hayati Bilgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Arzu Eken Bozdemir ve Canan Gürbüz danışmanlığında tiyatro kulübü öğrencileri tarafından sahneye koyulan oyun okulun konferans salonunda seyirciyle buluştu.

Toplam 9 öğrenci tarafından yaklaşık 5 ayda hazırlıkları tamamlanan oyunu Belediye Başkanımız Baki Demirbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler izledi.

Hayal, yenilgi ve yokluk arasında 1960’ların Türkiye’sinde bir ailenin hayata dair var olma çabasının işlendiği oyun büyük beğeni topladı.

Oyunun ardından Başkan Demirbaş ve Kılıç, öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti.