Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yıldırım Beyazıt Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.
Çubuk Belediyesi tarafından daha güvenilir, modern ve huzurlu bir ulaşım için kent genelinde başlatılan yol asfaltlama ve iyileştirme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Planlanan program dahilinde yol çalışmalarını sürdüren Çubuk Belediyesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesindeki sokaklarda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sıcak asfalt çalışması başlattı.
Asfaltlama çalışmalarını yerince inceleyen ve yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Baki Demirbaş, ‘’İlçemizin çeşitli noktalarında devam eden asfalt ve kaldırım çalışmaları belirlediğimiz program çerçevesinde devam ediyor. Daha yaşanılabilir bir Çubuk için ekiplerimiz sahada çalışıyor. Mahallelerimizde acil müdahale gerektiren alanlar ve asfalt kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışma mevsiminde esnaf ve vatandaşlarımızın gösterdiği hoşgörüye teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu.
Başkan Demirbaş, asfalt çalışmalarının belirlenen plan ve program dahilinde hava şartları elverdiği süre içerisinde devam edeceğini sözlerine ekledi.